Serwis auto gazu

Jeśli masz problemy z działaniem instalacji gazowej zamontowanej w samochodzie, najlepiej już dziś odwiedź nasz serwis GasBay w Przemyślu. Przerywana praca silnika, wyraźny spadek mocy, dławienie czy nieustanne przełączanie na benzynę to jedne z wielu problemów, z jakimi spotykają się właściciele pojazdów zasilanych LPG. Zatrudniamy mechaników, którzy poradzą sobie z nawet najbardziej nietypowymi i trudnymi do zdiagnozowania awariami. Mamy także nowoczesne zaplecze warsztatowe do serwisowania auto gazu.

Gwarantujemy trafne diagnozy, a do tego szybkie i skuteczne naprawy – wszystko to w przystępnych cenach. Zadbamy o to, abyś jak najszybciej mógł znów korzystać z instalacji LPG, ciesząc się ekonomiczną eksploatacją samochodu.

Serwisujemy auto gaz, korzystając z części renomowanych producentów

Znalezienie źródła problemu z działaniem instalacji LPG to dopiero połowa sukcesu. Wykryta i naprawiona usterka może szybko powrócić, jeśli do jej usunięcia wykorzystuje się niskiej jakości części. My zawsze profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy, dlatego w GasBay montujemy wyłącznie podzespoły renomowanych producentów. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszego serwisu LPG jest udzielanie długiej gwarancji na usługę.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami zostawiającymi nam pojazdy do naprawy. Informujemy o zdiagnozowanych problemach i szczegółowo przedstawiamy koszt ich usunięcia. Nasz serwis auto gazu obsługuje instalacje najpopularniejszych marek, w tym m.in.:

  • BRC,
  • Landi Renzo,
  • LPGTECH,
  • STAG,
  • Optima

i wielu innych. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu auto gazu tych producentów, dlatego możesz nam zaufać!

Zadbaj o instalację LPG – regularnie zlecaj jej przeglądy w GasBay

Wielu typowych usterek instalacji gazowych można uniknąć, jeśli regularnie zleca się przeprowadzenie kompleksowego przeglądu. Taką inspekcję i konserwację powinieneś przeprowadzać nie tylko w okresie obowiązywania gwarancji na LPG, ale także po jej wygaśnięciu, aby cieszyć się bezproblemową i ekonomiczną eksploatacją auta.

Od lat prowadząc profesjonalny serwis gazu w Przemyślu, zajmujemy się również ich przeglądami. Usługa ta obejmuje u nas między innymi:

  • wymianę wszystkich filtrów LPG (zarówno fazy lotnej, jak i ciekłej),
  • czyszczenie reduktora (jeśli jest potrzebne, zależnie od przebiegu),
  • kontrolę stanu wszystkich złączek, przewodów oraz opasek,
  • sprawdzenie szczelności instalacji, w tym butli,
  • diagnostykę komputerową w celu weryfikacji poprawności strojenia oraz odczytania ewentualnych błędów.

To niedroga usługa w porównaniu do kosztów naprawy, z jakimi będziesz musiał się liczyć, jeśli dojdzie do poważnej awarii auto gazu. Pamiętaj, że bagatelizowanie przeglądów w skrajnych przypadkach może prowadzić do stopniowej destrukcji silnika! Dzięki ofercie naszego warsztatu będziesz mieć pewność, że Twoja instalacja LPG jest w świetnej kondycji.

Jeśli więc zamontowany w aucie gaz sprawia problemy i szukasz profesjonalnego serwisu albo chcesz zrobić przegląd LPG lub zlecić strojenie – zgłoś się do GasBay nas już dziś!