Montaż gazu

Jeśli chcesz, aby inwestycja w instalację LPG szybko Ci się zwróciła, zgłoś się do GasBay z Przemyśla i zleć jej montaż zespołowi profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem! Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że:

  • indywidualnie dopasujemy zestaw części, biorąc pod uwagę przede wszystkim liczbę cylindrów, pojemność oraz moc silnika samochodu,
  • zaproponujemy sterowniki najlepszych producentów oraz wysokiej jakości podzespoły, które gwarantują bezproblemową i bezpieczną eksploatację auta zasilanego gazem,
  • wykonamy profesjonalny montaż tak, aby instalacja wyglądała, jak fabryczna,
  • zajmiemy się precyzyjnym strojeniem nie tylko na postoju w warunkach warsztatowych, ale i w czasie jazdy, korzystając ze specjalistycznych narzędzi,
  • udzielimy długiej gwarancji bez limitu kilometrów,
  • zaproponujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (w tym okresowe przeglądy).

Montujemy dedykowane zestawy LPG renomowanych producentów

Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, dopasowując elementy instalacji gazowej do pojemności oraz mocy jednostki napędowej. Co bardzo istotne, korzystamy wyłącznie z dedykowanych zestawów renomowanych producentów. Dzięki temu auto doskonale pracuje na gazie, silnik nie traci mocy oraz działa równo i cicho, tak samo, jak na zasilaniu benzyną.

Ponieważ profesjonalnie montujemy LPG, zgodnie z zaleceniami producenta zestawu, nie musisz obawiać się o żywotność jednostki napędowej swojego auta. Instalacja jest dopasowana pod konkretny samochód.

Proponujemy montaż sterowników gazu takich firm, jak BRC, Landi Renzo, KME, LPGTECH i wielu innych. To marki cieszące się doskonałą opinią na rynku, które od lat inwestują w najlepsze technologie i produkują wysokiej jakości podzespoły.

Profesjonalne strojenie gwarancją poprawności działania instalacji LPG

W GasBay z Przemyśla usługa nie kończy się na samym montażu gazu. Następnym etapem jest skrupulatna kalibracja, którą zawsze wykonujemy w warunkach drogowych. Wiele problemów związanych z zasilaniem LPG w samochodach jest niestety efektem bagatelizowania etapu strojenia. Skorzystanie z opcji autokalibracji dostępnej w większości współczesnych sterowników to zdecydowanie za mało. Ustawione w ten sposób parametry są tylko podstawą do dalszego, ręcznego strojenia.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że nie pójdziemy na łatwiznę. Mamy nie tylko duże doświadczenie i odpowiednią wiedzę, ale i specjalistyczne narzędzia diagnostyczne niezbędne do prawidłowego skonfigurowania gazu pod konkretny silnik.

GasBay Przemyśl – korzystaj z gwarancji na instalację LPG bez limitu kilometrów

Stawiamy na doświadczoną kadrę mechaników, wysokiej jakości podzespoły instalacji gazowej oraz nowoczesne zaplecze warsztatowe, dlatego ręczymy za jakość wykonanego przez nas montażu. Dzięki temu u nas otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę, zawsze bez limitu kilometrów!

Dużo jeździsz samochodem i chcesz oszczędzać na paliwie? Zgłoś się do nas już dziś i zleć nam montaż gazu. Zaproponujemy Ci najlepszy zestaw części do LPG i przygotujemy atrakcyjny cennik.